Sean Hannity: Putin, 'aşağılayıcı' 'tartışma' meydan okumasıyla açıkça Biden'la alay ediyor – Fox News

Fox News sunucusu Sean Hannity Perşembe günü izleyicilere verdiği demeçte, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin "Amerika Birleşik Devletleri başkanını kendi eğlencesi için açıkça alay ediyor" ve açıkçası bunu bir Amerikan vatandaşı olarak aşağılayıcı buluyorum. "

" Hannity " sunucusu, Başkan Biden'in ara sıra Başkan Yardımcısı Kamala Harris'e "Başkan Harris" olarak atıfta bulunmasının dürüstlük anları oluşturduğunu düşünüyordu.

"Sonuçta, Kamala Harris dünya liderleriyle tek başına tüm görüşmeleri aldı ve dışişleri bakanıyla haftalık toplantılar düzenliyor" dedi. "Belki de bu muhtemelen Harris yönetimi olabilir."

Hannity daha sonra şöyle sordu: "Vladimir Putin hazırlanmak için vakti olmadan neden derhal Joe Biden ile bir tartışma çağrısı yapsın? Ben ne söylüyordum? … Joe Biden'ı 2012 ve hatta 2016 ile karşılaştırdığınızda, Joe Biden son derece zayıf ve kırılgan görünüyor , çoğu kez kafası karışıyor ve evet, bilişsel olarak mücadele ediyor. Açıktır. Bu beyin ameliyatı değil. "

PUTIN ZORLUKLARI, 'CANLI' SÖYLEŞİDE ONUNLA SOHBET ETMEYİ ÖNERİYOR

Sunucu monologunda daha sonra "İşte hepimizin sahip olduğu sorun şu" dedi. "Bu dünyada pek çok şeytani aktör var, Putin'in Rusya'sı gibi, İran'daki mollalar gibi, Kuzey Kore ve Kim Jong Un gibi, Başkan Xi ve Çin gibi birçok düşman rejim var. Tahmin edin ne oldu? Joe Biden konusunda çok anneli değiller. Joe üzerinde çalışıyorlar. Biden ve her gün hareketlerimizi izle.

"Amerika'nın tüm düşmanları, dünyanın tüm düşman aktörleri, ne hakkında açıkça konuşmaya istekli olduğumuzu görüyorlar. Mücadele hakkında, elde etmek için çok sıkı çalışan, yıllarca eski halinden bir tür kabuk olan Joe Biden hakkında haftasonuna.

FOX HABER UYGULAMASINI ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

"Şimdi, şu önemli soruyu soracağız: Bunlardan herhangi biri ülke için iyi mi? Bunlardan herhangi biri özgür dünya için iyi mi? Bunun yanıtı da açık: Hiç de değil."

Ev sahibi, "Bu yüzden," bir adayın tüm bir kampanyayı bodrum katında saklamasına ve asla zor sorular sorulmamasına asla izin verilemeyeceğini belirtti.