Sakinleri mutlu, ziyaretçiler Spring Break kaosunun ortasında Miami Beach yollarının kapanmasını anlıyor – WPLG Local 10

MIAMI BEACH, FLA – Bahar Tatili sırasında suç ve yanlış davranışlardaki artışı durdurmak amacıyla South Beach'e giden birkaç yol kapatıldı.

Miami Beach Şehir Müdürü Raul Aguila Cumartesi öğleden sonra büyük kapanış duyurusunu yaptı.

Önümüzdeki üç gece, cumartesiden pazartesiye 21: 00-06: 00 arası doğuya giden trafiği etkiler.

Miami Beach sakinleri, otel misafirleri ve işe gidecek kişiler için özel istisnalar vardır.

Aguila, "Şehre gelen kalabalığı azaltmak amacıyla, MacArthur geçidini, Venedik geçidini ve Julia Tuttle geçidini kapatıyoruz" dedi.

Özetlemek gerekirse, akşam 9'dan sonra Miami Beach'ten gece için ayrılabilirsiniz, ancak geri dönemezsiniz; en azından kolay değil.

Aguila, "Bu verilmesi kolay bir karar değil" dedi.

Ziyaretçiler Local 10 News'ten Saira Anwer'a hafta sonu kargaşasına ve sefahatine tanık olduktan sonra bu kararın neden alındığını anladıklarını, ancak yine de yolculuklarına bir engel oluşturduğunu söyledi.

Öte yandan, Miami Beach sakinleri geçidin kapanmasından memnun olduklarını söylediler.

Miami Beach sakinlerinden Tom Bronco, "Huzur ve sessizlik istiyorsun, belirli bir bölgede yaşamak için çok para harcıyorsun ve insanların sadece caddede hızlanmasını istemiyorsun" dedi. Bunun harika bir fikir olduğunu düşünüyorum.

İLGİLİ BAĞLANTI

Miami Beach yetkilileri, bahar tatili kalabalığını kontrol etmek için akşam 8'de sokağa çıkma yasağı ve geçidin kapatıldığını duyurdu

Yeni sokağa çıkma yasağının çok az tepki ile geçmesinin ardından Spring Break'te partiye katılanlar için biber topları kullanıldı