GÖRÜLMESİ GEREKEN: Tekne, Orta Alabama'da şiddetli fırtınaların ardından ağacın etrafına sarılmış olarak bulundu – WIAT – CBS42.com

DALLAS COUNTY, Ala. (WIAT) – "Bu sizin için bir tekne."

Dallas County'de bir ağaca sarılmış tekne (Central Alabama Electric Cooperative)

Dallas County'de bu fotoğrafı çeken Central Alabama Elektrik Kooperatifi işçilerinin daha fazlasını söylemesine gerek yok. Kamu hizmetleri ekipleri, Çarşamba öğleden sonra şiddetli fırtınaların ardından Orta Alabama'daki hasarı değerlendirmek için çalışırken, bu inanılmaz manzarayla karşılaştılar.

Kooperatif Facebook sayfasında “Lütfen öğleden sonra ve gece boyunca bu fırtınaları ciddiye alın” dedi. "Hava durumu uyarılarını almanın ve hazırlıklı olmanın bir yolunu bulun."

CBS 42, ilçedeki bir şehir olan Selma yakınlarında gözlemlenen bir huni bulutunun görüntülerini de elde etti.

İZLE: Alabama, Selma'da gözlenen huni bulutu (Garrett Price'ın izniyle)

Billingsley gibi Orta Alabama'nın bazı bölgelerinde ağaç hasarı bildirildi. Alabama Power'ın bildirdiğine göre, Çarşamba günü öğleden sonra binlerce kişi güçsüz kaldı.

En son Çarşamba günü Alabama'da meydana gelen şiddetli hava durumu salgınında , elektrik kesintileri ve temizlik çalışmaları hakkında bilgiler de dahil olmak üzere CBS 42 ile kalın. Hava durumu fotoğraflarınızı webstaff@cbs42.com adresine e-posta göndererek veya sosyal medyada bize mesaj göndererek güvenle gönderin.